سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در آس و نو

نشانی وب‌سایت ما: asono.ir

آس و نو بر این باور است حریم شخصی و حفظ اطلاعات مشتریان  از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این نمایه اصول محرمانگی اطلاعات آس و نو و نیز راهکارهای آس و نو برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت آس و نو توضیح داده شده است.

اطلاعات جمع آوری شده توسط آس و نو و نحوه استفاده از آنها

1-دیدگاه‌ها

زمانی که شما نظرات خود را در سایت می‌نویسید، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم علت این کار در درجه اول شفاف سازی و آگاه سازی دیگر مشتریان از خدمات و کیفیت محصولات می‌باشد

استفاده از سرویس Gravatar  که اطلاعات و روند آن در این صفحه در دسترس است: https://automattic.com/privacy/.

پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه گراواتار (شکلک یا هر نمادی که در سایت گراواتار دارید به نوعی عکس مستعار شما) شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

 

فرم‌های تماس

به طور قطع فرم های ارسالی از سمت شما برای ما بسیار مهم و حیاتی هستند که به جهت توسعه آس و نو و ارتباط احتمالی با شما نگه داری می‌شوند

کوکی‌ها

ثبت نظر در سایت آس و نو ، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت شما برای راحتی شما و عدم بازنویسی جهت دفعات بعد، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را برای ثبت نظر پر کنید به طور کلی در زمان شما صرفه جویی خواهد شد. این کوکی‌ها یک سال اعتبار خواهند داشت.

 کوکی ها اطلاعات شخصی شما نیستند و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین خواهند رفت.

 

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مطالب آس و نو احتمال دارد شامل محتوایی مانند (ویدئو، عکس، مطالب و …) باشد. که احتمال دارد با مطالب سایت ها یا دیگر تارنما ها مشابه باشد.

این وبسایت‌ها ممکن است از طریق کوکی‌ها اطلاعات غیر حساس شما را جمع‌آوری کنند،  که این مورد به جهت تعامل بیشتر با شماست که البته اگر در آن سایت حساب کاربری داشته و به آن سایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

ایا اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد

به هیچ عنوان اطلاعات شما با هیچ شرکت یا سایت دیگری به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

چه مدت ما اطلاعات شما را نگه می‌داریم

اطلاعاتی از قبیل نام و شماره تماس و ایمیل شما چنانچه در سایت ثبت نام کرده باشید برای همیشه در سایت به صورت محرمانه با ضریب امنیتی بالا نگه داری خواهد شد و ازین بابت جای هیچ نگرانی نخواهد بود.

 

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های شما ممکن است از طریق یک سرویس خودکار تشخیص صحت انسان بودن بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما

به طور کلی اطلاعات شما کاملا محفوظ خواهد ماند و ممکن است جهت اطلاع ازتخیفات و پروموشن های جذاب برای شما استفاده شود

با تشکر از توجه شما 

مدیریت وبسایت آس و نو