آس و نو

انتخاب و خرید آسون و راحت

خرید و فروش کالا در گذشته به راحتی امروز نبود. رفت و آمدهای مکرر، حق انتخاب محدود و صرف هزینه و وقت بسیار در جهت پیدا کردن کالای مناسب، نمونه‌های کوچکی از مشکلات خرید حضوری هستند که قطعا هرکسی با آن مواجه شده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت، شاهد تحولی بزرگ در حوزه خرید و فروش کالا هستیم. خرید و فروش کالا به صورت آنلاین از مزیت‌های فراگیر شدن اینترنت بین عموم مردم است که منفعت بیشتری نسبت به خرید حضوری دارد. در سال‌های اخیر، فروشگاه‌های آنلاین به وجود آمدند تا روند خرید کالا آسان‌تر از همیشه انجام شود. در روش خرید و فروش به صورت آنلاین، دیگر خبری از تجربه‌های ناخوشایند خرید حضوری نیست!

در این روش خریدار نیازی به توصیه فروشنده ندارد. چند کلیک کافی است تا با دنیایی از انتخاب روبه‌رو شود و با توجه به نیاز، کالای مطلوب را خریداری کند. می تواند محصولات مشابه را از نظر ویژگی و قیمت با هم مقایسه کند تا بهترین انتخاب را داشته باشد. در این روش، نظر بی‌طرفانه سایر خریداران قابل مشاهده است که نقطه قوت خرید اینترنتی محسوب می‌شود.

یک جستجوی ساده در اینترنت می‌تواند، خریدار را به یک انتخاب خوب با بهترین قیمت نزدیک کند.

 

فروشگاه اینترنتی آس و نو  در سال 1399، به مدد سرمایه‌گذارانی باتجربه از همین مرز و بوم تاسیس شد تا در جهت رفاه حال خریداران، خدمتی مفید ارائه کند. این مجموعه تشکیل شده از جوانان مستعد و باهوشی است که می‌کوشند، روند خرید کالا را برای مشتریان سراسر کشور عزیزمان راحت‌تر کنند.

همانطور که از شعار مجموعه پیداست، تنها هدف فروشگاه اینترنتی آس و نو انتخاب و خرید آسان و راحت برای مشتریان عزیز است. از اولین روز تاسیس تا به امروز، تمام اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه در راستای جلب رضایت کاربران و خریداران بوده است.

آس و نو خرید آسان و راحت

آس و نو تضمین اصالت و شرایط بازگشت 7 روزه کالا را در دسته‌های مختلف مثل: کالای دیجیتال، مد و پوشاک، لوازم خانه و آشپزخانه و… برای مشتریان ایجاد کرده تا بتواند به یک مرجع قابل اعتماد برای خرید اینترنتی تبدیل شود. این مجموعه سعی می‌کند هر روز عملکردی بهتر از روز قبل داشته باشد تا خریدار بتواند در کمال آرامش و اطمینان، انتخابی آگاهانه و در نهایت خریدی منصفانه انجام دهد.

آس و نو  اطلاعات مربوط به ویژگی محصولات را صادقانه و بی‌طرفانه در اختیار مشتریان می‌گذارد و ارائه بهترین و رقابتی‌ترین قیمت را از وظایف اصلی و مهم خود می‌داند. آس و نو  بستری است تا همه افراد در سراسر ایران بتوانند برای خرید هر محصول یا کالا با یک جستجوی ساده به انتخاب خوب با بهترین قیمت نزدیک شوند.

آس و نو  تعهد می‌دهد که در تمام اقدامات خود، مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده را در اولویت قرار دهد و از هیچ تلاشی در این زمینه کوتاهی نکند.

در انتها باید بگوییم که “یک خرید آسان و راحت” از “فروشگاه اینترنتی آس و نو” نهایت آرزوی مدیران و کارمندانی است که هر روز  برای رفاه حال شما خریداران گرامی در حال تلاش و کوشش هستند.